Shtrëngimi më i gjatë i duarve nga dy politikanë në histori?!
16/07/2017 - 14:15

Presidenti i Amerikës Donal Trump dhe ai francez Emmanuel Macron mund të kenë marrë çmimin për shtrëngimin më të gjatë të duarve nga dy politikanë të ndodhur ndonjëherë në histori.

Vizita e Trump dhe bashkëshortes së tij Melania u mbyll me një shtrëngim të gjatë duarsh me Macron dhe zonjën e parë në Francë, Briggide.

Kjo është një gjë shumë e çudtishme dhe e pazakontë që është komentuar shumë në rrjetet sociale dhe mediat botërore.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Police operation, Luxury vehicles and criminal assets seized in Elbasan

Close