Shqiptari ngre në këmbë jurinë e “The Voice” në Gjermani
16/02/2017 - 20:44

Një shqiptar mahniti jurinë dhe publikun e “The Voice” në Gjermani me zërin e tij të mrekullueshëm.

Bëhet fjalë për Shpresim Ahmetin, një student në Gjermani, i cili performoi në spektaklin televiziv me këngën e famshme “This is a man’s world”.

Talenti i 18-­vjeçarit ka marrë vëmendjen e mediave gjermane që kanë shkruar për “zërin e tij briliant”.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Basha: Sot Edi Rama e shiti Saimir Tahirin për të shpëtuar lëkurën e tij

Close