Shihni shenjat e tmerrshme në trupin e aktores angleze
14/03/2017 - 19:24

Stephanie Davies është aktorja angleze që ka postuar foto të këmbëve të saj në rrjetin social, Snapchat. 24-vjeçarja  ka treguar shenjat e tmerrshme që ka në trup kur ishte në dush, dhe e ka shoqëruar me nënshkrimin ‘Duke u përpjekur për tu relaksuar’.

Dyshohet se këto shenja ia ka bërë ish i dashuri i saj, njëkohësisht edhe babai i djalit të saj, Caben-Albi. Një burim tha për TheSun se kohët e fundit, ka patur të bërtitura në shtëpinë e saj. Fqinjët mund ti dëgjonin ata nga jashtë kur ziheshin, madje kishte raste kur kanë dalë edhe në rrugë duke argumentuar.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Shtëpia parajsore!

Close