Sharon Stone nuk i lë vend imagjinatës
09/08/2017 - 13:46

Duket se për artisten Sharon Stone vitet kurrë nuk ikin. Artistja ka çmendur fansat në rrjetin e saj social Instagram. E veshur tepër seksi Sharon shfaqet provokative. Ajo është quajtur një nga femrat më të bukura në botë për rreth 20 vjet dhe mesa duket vazhdon të jetë e tillë edhe pse 59 vjeç. Artistja bionde duket se nuk i zhgënjen asnjëherë admiruesit e saj me pozat që i lënë shumë pak hapsirë imagjinatës.

 

#TGIF

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

 

Family boating day. #Montana #summer17

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close