Selena Gomez publikon “It Ain’t Me”
17/02/2017 - 10:44

Sipas një postimi ne llogarinë e saj në” Twitter”, këngëtarja  24 -vjeçare Selena Gomez  ka njoftuar se së fundi ka nxjerrë projektin e ri muzikor . Kënga e titulluar “It Aint Me” është një bashkëpunim me Dj Kygo.

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Bllokohet kufiri më i madh në botë

Close