Rozana Radi zbulon arsyen pse nuk mori pjesë në dasmën e koleges së saj Fiori Dradha
15/03/2017 - 13:46

E ftuar në emisionin emisionin Hangover të drejtuar nga moderatorja  Roza Lati , këngëtarja Rozana Radi zbuloi arsyen pse ajo nuk mori pjesë në dasmën e bashkëpunëtores dhe së saj në ekran Fiori Dradha.

 “Unë kisha një koncert, që e kisha prenotuar prej kohësh në Sarandë, ndaj nuk munda të isha në dasmën e Fiorit. Por unë si Fiorin ashtu edhe bashkëshortin e saj i njoh prej kohësh, dhe jemi miq shumë të mirë, ndaj unë e di që kam patur mirëkuptimin e Fiorit”,-u shpreh Radi.

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shtëpia parajsore!

Close