Ronaldo në pushime me familjen, e dashura shtatzënë mes tyre
12/07/2017 - 20:21

Futbollisti i njohur, Cristiano Ronaldo ka prezantuar të gjithë familjen e tij me anë të një postimi në Instagram, por e dashura e tij mori të gjithë vëmendjen.

Georgina Rodriguez ishte në mes të të gjithëve dhe mbante në krahë një nga binjakët e porsalindur.Vazhdon të flitet se modelja 23-vjeçare po pret fëmijën e parë të yllit të Real Madrid, ndërsa është 5 muajshe shtatzënë.

Barku i saj dukej që ishte fryrë, por asnjë nuk ka reaguar për këto lajme.

Duket se këtë herë Ronaldo ka zgjedhur ti bëjë pushimet nën praninë e familjarëve, duke lënë pas bukuroshet që e rrethonin.

“Familje e madhe plot dashuri,” – shkruajti 32-vjeçari në postimin e tij ku gjendet në Ibiza.

 

Big family with love ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

/oranews.tv/

 

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Police operation, Luxury vehicles and criminal assets seized in Elbasan

Close