Ronaldo godet përsëri, do bëhet baba për herë të tretë
07/07/2017 - 16:49

Futbollisti i njohur, Cristiano Ronaldo do të bëhet përsëri baba pasi u zbulua se e dashura e tij Georgina Rodriguez është shtatzënë.

Në fotografinë që janë të kapur për dore, vihet re se modeles së njohur i është fryrë barku. Kishte disa kohë që qarkullonin fjalë për një shtatzëni të mundshme, derisa u kuptua se ajo mund të jetë rreth 5 muajshe.

Ylli i Portugalisë ka pritur binjakët e tij gjatë kësaj jave, ndërsa pritet që brenda këtij viti të shtohet një anëtar i ri në familjne Ronaldo.

Romanca e tij me 22-vjecaren ka disa kohë që ka filluar dhe duket se ai ka zgjedhur që ajo të jetë nëna e fëmijëve të tij.

/oranews/tv

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Trade with foreign countries, INSTAT: Exports of construction materials and metals increased

Close