Rita Ora së shpejti sjell bashkëpunimin e ri
14/09/2017 - 9:22

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora së shpejti sjell bashkëpunimin e saj më të ri. Lajmin e bëri të ditur vetë këngëtarja nëpërmjet një postimi në profilin e saj në Instagram. Këngëtarja ka postuar një pjesë të videoklipit që mban titullin “Lonely Together”, në bashkëpunim me artistin e ri Avici.

Edhe në këtë klip, artistja kosovare do të shfaqet me shumë stil, teksa edhe interpreton bukur këngën e saj të re.

 

#LonelyTogether @avicii ft. ME video coming SOON!!!!!

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Trafikantët e drogës-policit: Ju tregoj unë çfarë të bëni tani

Close