Rita Ora publikon këngën e re
11/08/2017 - 9:28

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka publikuar këngën e saj më të re.
Rita kësaj here ka sjellë një bashkëpunim me DJ e njohur Avicii. Së bashku kanë sjellë këngën e quajtur “Lonely Together”.
Kënga nuk ka videoklip, por brenda një dite ka arritur të marrë 257,556 shikime në You Tube.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close