Rita Ora e pëson nga pushimet në Xhamajka
09/08/2017 - 17:30

Këngëtarja me famë ndërkombëtare, Rita Ora duket se e ka pësuar rëndë nga pushimet në Xhamajka.

Ajo kishte shkelur aksidentalisht një iriq deti duke marrë 25 thumba në këmbë. Pavarësisht kësaj, 26-vjecarja arriti të fshihte dhimbjet dhe doli për të performuar në Neë York.

“Kam shkelur në një iriq deti dhe kam 25 nga thumbat e tij në këmbën time. Mendoj se është dicka që njerëzit hajnë, por para se të gatuhet nuk duket se dëshiron të bëhet miku juaj. Është e tmerrshme por të paktën jam gjallë dhe mund të lëviz për ju,” – u shpreh para fansave të saj.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close