Rita Ora, e fiksuar pas Prince Harry
13/07/2017 - 17:03

Këngëtarja e njohur, Rita Ora ka treguar se ka pëlqim të madh ndaj princit Harry. Ajo nuk e ka marrë parasysh faktin  që ai  është në një marrëdhënie shumë të mirë me aktoren Meghan Markle, por e ka shpehur atë që mendon.

Gjatë lojës ‘Hot or Not’ ajo tha: “Prince Harry, po po po, ai vërtet ia vlen!” 26-vjeçarja shtoi se romanca e tij është dicka false dhe Meghan nuk do ti shkonte të ishte princeshë e pallatit Buckingham.

Rita sapo ka publikuar hitin e saj ‘Your Song’ që i dedikohet dashurisë dhe ka dhënë deklarata se është në kërkim të saj, por Princi duket se i ka dyert e mbyllura.

/oranews.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Police operation, Luxury vehicles and criminal assets seized in Elbasan

Close