Rita Ora duket seksi në “China Music Awards”
20/04/2017 - 13:56

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora së fundmi ka marrë pjesë në një event ku ka qenë e ftuar nga shteti kinez me rastin e ndarjes së çmimeve të muzikës. E veshur me një fustan ngjyrë ari këngëtarja ka mahnitur në këtë event.

 

So excited for the Channel [V] China Music Awards tonight @thevenetianmacao 💫⚡️

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Police operation, Luxury vehicles and criminal assets seized in Elbasan

Close