Rikthehet Eminem! Vjen me album të ri
08/08/2017 - 18:31

Marshall Mathers u kthye në studio! Reperi i njohur, Eminem do të publikojë albumin e tij të nëntë këtë vit.

Sipas burimeve të HITS Daily Double, ikona e rapit që solli projektin e fundit në 2013 me The Marshall Mathers LP2 do të vijë këtë vjeshtë me hite të reja.

Vitin e kaluar ai tregoi se po punonte në një album për Trump pasi ishte në fazën e fushatës për zgjedhjen e presidentit.

Kështu, ndjekësit e tij janë lumturuar mjaft shumë nga ky lajm, por mbetet për tu parë nëse gjithcka është e vërtetë.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Protestojnë duke u varrosur!

Close