Rihanna shijon pushimet në Meksikë
15/04/2017 - 19:14

Kur vjen puna për të argëtuar stafin e saj, Rihanna është e para. Cdo kush do dëshironte që ta kishte atë shefe.

Këngëtarja ka marrë me vete dhe stafin për të pushuar në Meksikë.

Bukuroshja 29 vjecare është fotografuar nga paparacët nga larg. Edhe pse duket se ka shtuar disi në peshë, ajo mbetet ende një nga këngëtaret më seksi.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close