Reperi i njohur amerikan ekzekutohet me armë
07/08/2017 - 22:04

Bota e muzikës është tronditur pasi reperi i njohur amerikan është ekzektuar me armë ku më pas ka ndërruar jetë në spital.

Yung Mazi, 28 vjeç, u qëllua me armë mbrëmjen e djeshme në Krikwood, një nga lagjet e Atlantës.

Mazi raportohet se është plagosur disa herë gjatë karrierës së tij. Një raport i XXL, tregon që reperi nga Atlanta ishte plagosur në dhjetor të vitit të kaluar, duke qenë kjo hera e dytë brenda tetë muajsh që ai është sulmuar.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close