Rama i relaksuar nën shoqërinë e Zahos
12/08/2017 - 18:25

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama po vazhdon të shijojë pushimet e verës.
Së fundmi ai ka postuar një foto në rrjetet sociale me djalin e tij Zaho.

Siç duket nga fotoja, Rama mban mbi qafë Zahon, teksa shijojnë edhe perëndimin e djellit.
Shefi i qeverisë ndodhet në jug të Shqipërisë, ku po kalon pushimet bashkë me familjen e tij.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close