Pushimet e veçanta të Ardit Gjebreas
13/07/2017 - 12:52

Ndërsa shumë personazhe të njohura për publikun shqiptar kanë vendosur që ti kalojnë pushimet në bregdet, Ardit Gjebrea ka zgjedhur që të kalojë disa kohë në fshat me familjen e tij.

Mesa duket qetësia dhe ajri i pastër i fshatit turistik Hamalle-Hidrovor

kanë qenë një zgjedhje e veçantë e moderatorit të njohur për këtë sezon veror.

“Në sera, tek xhaxhi Miri dhe teta Luli, që të mësohemi se si rriten dhe vilen perimet, frutat dhe zarzavatet,”-shkruan Arditi në një foto të publikuar në Instagram së bashku me vajzën e tij, Anën.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Police operation, Luxury vehicles and criminal assets seized in Elbasan

Close