Probleme shëndetsore për Rita Orën, i nënshtrohet një operacioni
17/08/2017 - 8:52

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora po përballet me probleme me shëndetin pasi iu është nënshtruar një operacioni më këmbën e djathtë.

Lajmi e ka bërë të ditur vetë ylli i popit nënpërmjet një postimi në InstaStory ditën e djeshme (16 gusht). 26-vjeçarja ka postuar një foto të këmbës së fashuar me mbishkrimin: “Bëra një operacion sot”

Nuk dihet se çfarë shqetësimi mund te ketë pasur këngëtarja me origjinë shqiptare. Na mbetet vetëm t’i themi: “Të shkuara!”

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Turizmi, Prefekti ngre problemin e ujit, stafit mjekësor dhe kullat e rojës

Close