Prezantuesja pranon: ‘Me shampanjë mund të zhvishem nudo’
14/03/2017 - 21:40

Prezantuesja amerikane, Stassi Shcroeder ka pranuar se nëse pi shampanjë, atëherë mund të zhvishet nudo. Ajo e bëri këtë deklaratë kur po bënte fotografitë për episodin e rradhës të ‘Vanderpum Rules,’ nga e cila është shfaqur shumë provokuese.

28-vjeçarja kërkoi të pinte shampanjë kur ata i kërkuan që të vishte vetëm një ‘bodylingerie’ transparente të zezë, nga e cila dukeshin qartë format e saj.

“Unë duhet të pi, nëse do më duhet të zhvishem nudo,” – tha ajo.

Kjo është hera e parë që ylli i reality shoë zhvishet tërësisht, që në 2015 kur ajo u përfol për disa foto provokative që kishte publikuar.

 

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
BOOM/ Krim mjedisor, lumenjtë pushtohen nga inerte e mbetje urbane

Close