‘Plagoset’ Jennifer Lopez, çfarë ka ndodhur me të?
02/07/2017 - 18:30

Aktorja dhe këngëtarja e njohur, Jennifer Lopez ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shfaqet e gjakosur dhe e rrethuar nga mjekë e infermierë duke i dhënë ndihmën e parë.

Në fakt, nuk ka asgjë serioze pasi bëhet fjalë për sezonin e ‘Shades of Blue’ ku artistja ka rolin e një dedektiveje dhe ky rast ishte skenë e serialit.

Duket se incidenti imagjinar ishte i madh pasi përfshiu disa anëtarë, ndër ta edhe Jose Perez. Ndërkohë, sipas disa fotografive vihet re se i dashuri i ri i JLo ka qëndruar pranë saj për ta mbështetur në këtë projekt të ri.

Xhirimet janë bërë në New York dhe pritet që shumë shpejt të transmetohet në televizion.

 /oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Njësia elitë amerikane që do të vrasë Kim Jong-un?

Close