Pasi shkaktoi ‘rrëmujë’, këngëtarja me famë botërore rikthehet në rrjete sociale
21/08/2017 - 19:11

Këngëtarja e njohur, Taylor Swift është rikthyer në rrjete sociale pasi ka rihapur llogarinë e saj në Instagram.

Postimi i saj i parë ka të bëjë me një video që nuk dihet nëse lidhet me ndonjë projekt të ri muzikor.

Aty duket si një zvarranik që lëviz, por këngëtarja nuk e ka shoqëruar me ndonjë përshkrim, duke e lënë mister.

Të premten e kaluar ajo shkaktoi rrëmujë në rrjete sociale pasi fshiu të gjitha postimet nga Twitter, Facebook dhe Instagram pa dhënë një arsye. Duket se nuk ka arritur ti rezistojë ‘fuqisë’ që kanë prandaj është rikthyer përsëri.

 

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
City hall’s investments, Mayor inspected work for construction of 23rd playground

Close