Pas hiteve në Gjermani, Ardian Bujupi kthehet me ‘Të du krejt’
14/07/2017 - 18:04

Këngëtari shqiptar, Ardian Bujupi ka publikuar projektin e ri muzikor ‘Të du krejt.’

Pas hiteve të publikuara në Gjermani, këtë herë ai zgjodhi të sjellë një këngë verore dhe ritmike për popullin shqiptar.

Ky është bashkëpunimi i tij i tretë me Dj Dalool, pasi vitet e kaluara ka ardhur me ‘Na jena njo’ dhe ‘E ëmbël’, duke patur sukses.

Duket se të dy i pëlqejnë tekstet dhe meloditë që krijojnë se bashku dhe nuk do të heqin dorë nga krijimi i hiteve.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Police operation, Luxury vehicles and criminal assets seized in Elbasan

Close