Olta Gixhari shpreh dëshirën për të bërë një vajzë
15/03/2017 - 17:02

Aktorja shqiptare, Olta Gixhare ka shprehur dëshirën për të bërë një vajzë në foton e prezantueses, Xhemi Shehu në Instagram.

Xhami ka postuar një foto me djalin e saj, ku kishin veshur të dy bluzen me logon e lules për të mbështetur fushatën e koleges së saj, Albana Osmani dhe e ka shoqëruar me nënshkrimin: “Me lulen tim. Ti je një lule dielli.” Olta nuk i ka rezistuar kësaj foto të këndshme dhe i ka komentuar: “Ishalla bëj një goc, kaq po të them.” Me këtë, aktorja ka shprehur pëlqimin e saj për djalin e vogël, duke nënkuptuar që të bëjë një vajzë e ta martojë me të.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close