Kampionia olimpike shfaq elasticitetin e saj për Sports Illustrated
17/02/2017 - 14:22

Një kampione e Olimpikut, Aly Raisman ka një trup me të cilin mund të bëjë gjithçka. 22-vjeçarja ka fituar një medalje të artë dhe është bërë pjesë e reklamës së Sport Illustrated Swimmsuit Issue.

Në fotografitë e saj, duket elasticiteti që ka sepse bën disa stile akrobatike për të reklamuar bikinit e linjës së re ‘Issue‘.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shtëpia parajsore!

Close