Noizy sjell projektin e rradhës në bashkëpunim me reperët gjermanë
15/03/2017 - 18:27

 Reperi më i njohur në Shqipëri, Noizy ka bashkëpunuar me reperët gjermanë, Zuna dhe Azet për projektin e rradhës. Kënga e titulluar ‘Nummer 1’ është publikuar në versionin audio në Youtube.

Noizy ka treguar më parë në intervista se do të fillojë të bashkëpunojë me emra të muzikës botërore. Edhe pse është pjesë e një kënge gjermane, ai ka zgjedhur të këndojë në shqip, duke u përshtatur në mënyrën e tij me Zuna dhe Azet. Ndjekësit duket se ata e kanë pritur mirë këtë zgjedhje të tij, pavarësisht se disa nuk mund ta kuptojnë pjesën ku këndojnë gjermanët.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Turizmi, Prefekti ngre problemin e ujit, stafit mjekësor dhe kullat e rojës

Close