Durrës - Qëlloi me armë, Noizy shoqërohet në polici
09/01/2017 - 22:18

Policia e Durrësit shoqëroi mbrëmjen e sotme reperin Rigerls Rajku, i njohur si Noizy.

Shoqërimi erdhi pas një videoje të publikuar në rrjetet sociale ku ai shfaqet duke qëlluar me armë.

Noizy do të japë versionin e tij në polici e më pas do të lihet i lirë.

 

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

  1. Anonymous says:

    Po kush esht ky qe do lirohet prap pse nuk mbahet ne burg ky apo eshte me i mir se te tjeret.

Komento

Read previous post:
Bllokohet kufiri më i madh në botë

Close