Noizy më në fund publikon “100 Kile”
07/07/2017 - 15:17

Në orët e vona të së enjtes, reperi shqiptar Rigels Rajku i njohur si Noizy ka publikuar projektin e tij më të ri ,

Bëhet fjalë për këngën me titull “100 kile”.  Reperi i njohur  ka lansuar këngën bashkë më klipin , ku bën pjesë dhe aktori i famshëm shqiptar Blerim Destani.  “100” kile ka arritur shumë  klikime brenda një dite .

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shtëpia parajsore!

Close