Njihuni me Rolls -Royce-in 588 mijë dollarë të 50 Cent
10/08/2017 - 8:34

Ai shpalli  falimentin në vitin 2015 dhe pas një çështjeje të gjatë dy vjeçare, problemet e tij ligjore përfunduan  në shkurt pasi ai kishte paguar më shumë se 22 milionë dollarë.

Tani për të treguar se financat e tij janë kthyer në rrugën e duhur, reperi i njohur 50 Cent shfaqi blerjen ekstravagante  të tij të fundit, një Rolls-Royce Phantom Drophead Coupé. 41 -vjeçari  pozoi në rrugët  e Nju Jorku-t ditën e  martë me makinën e tij më të rë  me  vlerë 588 mijë dollarë.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close