Njihuni me binjakët e Beyonce
14/07/2017 - 8:49

Këngëtarja me famë botërore Beyonce ka pak kohë që ka sjellë në jetë binjakët e saj dhe deri më tani ka qenë shumë e rezeruar në media.

Ylli i popit më në fund ka bërë publik binjakët e saj me anë të një fotoje në Instagram duke konfirmuar edhe emrat e tyre. Djali quhet Sir Carter ndërsa vajza Rumi. 35-vjeçarja e ka bërë këtë postim pasi u bë një muaj që ata kanë ardhur në jetë.

“Sir Carter dhe Rumi bëjnë 1 muaj sot,”-ka shkruar ajo.

Portreti i tyre është i ngjashëm me fotografinë që Beyonce bëri në muajin shkurt për të njoftuar se ishte shtatëzanë.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Njësia elitë amerikane që do të vrasë Kim Jong-un?

Close