Një videoklip i mbushur me celularë
13/04/2017 - 19:23

Në këngën e re të publikuar nga Major Lazer, në bashkëpunim me Nicki Minaj duket se pjesën më të madhe të klipit e zë përdorimi i celularit.

‘Run Up’ është kënga që u publikua mbrëmjen e së mërkurës, e cila kishte qëllim të tregonte vëmendjen që njerëzit i japin celularëve. Aty shfaqet reperja, e cila futet në klip me anë të përdorimit të Facetime.

Duket se është pritur mirë nga të gjithë, pasi ka arritur 1 milionë klikime vetëm për pak orë.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close