Një surprizë pas ‘Pare si Rama, Pare si Thaçi’
18/04/2017 - 18:29

Dyshja Dj Blunt dhe Real One kanë njoftuar se do të sjellin një projekt të ri surpizë, pas suksesit me ‘Pare si Rama, Pare si Thaçi.’

Ka vetëm pak javë që e kanë publikuar këtë këngë, dhe me një publikim në Instagram kanë treguar do të vijnë me projekt të ri ditën e enjte.

Duket se reperët kosovarë kanë vendosur të hyjnë fuqishëm në treg, pasi mendohet se do të sjellin nga një këngë çdo muaj.

Ndërkohë, projekti i tyre i fundit ‘Pare si Rama, Pare si Thaci’ ka arritur mbi 500 mijë klikime.

/oranews.tv/

 

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Opposition front , DP and SMI demand the removal of the prime minister

Close