Një modele shumë ndryshe nga të tjerat
16/08/2017 - 13:27

Ne jemi mësuar që të shohim modele të dobëta, me linja perfekte por Iskra Lawrence është një  komplet ndryshe nga të tjerat.

Pavarësisht se është e mbushur modelja nuk ka problem që të shfaqë linjat e saj me bikini .

26-vjeçarja ka realizuar një set fotografik në  Pier Santa Monica në Kaliforni Jugore duket mjaft tërheqëse.

  

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Turizmi, Prefekti ngre problemin e ujit, stafit mjekësor dhe kullat e rojës

Close