Një mbretëreshë si Nicki Minaj
19/04/2017 - 22:53

Reperja amerikane, Nicki Minaj ka publikuar projektin e ri muzikor ‘No Frauds’ në bashkëpunim me Drake dhe Lil Wayne.

Në këtë klip, ajo nuk ka zgjedhur që të nxjerrë në pah linjat e saj, por ta prezantojë veten si një mbretëreshë e kohëve moderne.

Në të gjitha skenat, duket me disa veshje shumë interesante, por aspak të tepruara sic jemi mësuar ta shohim zakonisht 34-vjecaren.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Zgjedhjet 2017 – KQZ përcakton rregullat për ditën e votimit, rastet kur ndërhyn policia

Close