Një kaubojse si Rita Ora
15/04/2017 - 20:23

Përveçse një këngëtare e njohur, ajo njihet dhe për stilin e saj në të veshur. Bëhet fjalë për Rita Orën e cila këtë herë ka veshur rroba kauboj të stilit britanik.

Ajo ka të veshur një xhaketë të lëkurës dhe një palë xhinse të shkurtra të dyja ngjyrë kafe, madje i ka vënë edhe një palë syze, ani pse ishte natë.

Me këtë veshje Rita ishte në një mbrëmje muzikore në ‘NYLON’ të Kalifornisë, e njohur si “Coachella party”.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close