Një “bombë” si Ivette Saucedo
17/03/2017 - 9:17

Modelja seksi Ivette Saucedo është një prej më të njohura për format e saj. 

 Ivette me origjinë meksikano-spanjolle i ka çmendur të gjithë  fansat në llogarinë e saj në  Instagram, fotot e saj joshëse. Ndjekësit e saj arrijnë mbi 340 mijë.

Shikoni më poshtë disa nga fotografitë më provokuese të saj.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close