Nicki Minaj shfaqet “hot” në videoklipin e Jason DeRulo
19/03/2017 - 13:10

Njihet për format e saj bombastike. Reperja Nicky Minaj mahnit me performancën e saj në videoklipin më të ri të këngës “Sëalla”, të Jason DeRulo.

34-vjeçarja kishte veshur një kostum rozë shumë të ngushtë, me çizme mbi gju dhe doreza pa gisht.

Ndërsa fytyrën, Nicki Minaj kishte vendosur ta mbulonte me syze shumë të mëdha. Minaj dukej e shkëlqyer ne këtë videoklip.
Ajo ishte e ftuara speciale në këngë e Jason, e cila u shkrua nga vetë artisti i popit.

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close