Ndahet nga jeta bashkëshorti i këngëtares Irma Libohovës
17/03/2017 - 16:14

Familja e këngëtares së njohur Irma Libohova po kalon momente të vështira. 

Sot i kanë dhënë lamturinën bashkëshortit dhe babait Besnik Kaso. I njohur dhe si aktor në ish Estradën e Shtetit  por dhe me disa role në kinematografinë shqiptare, ai vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë. 

Këngëtarja dhe aktori, kishin rreth 30 vite të martuar dhe ishin prindër të një djali.

/Oranews.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Artikull i Rekomanduar:
The surprises of the new republic, DP publicized its candidate list, only 15 women included

Close