Motrat sozi të Kim Kardashian dhe Kylie Jenner
09/08/2017 - 9:18

Sonia dhe Fyza Ali janë dy blogere që aktualisht jetojnë në Dubai dhe Kuvajt. Ato janë aq që ngjashme sa Motrat Kardashian, saqë ngjashmëria e madhe e tyre është tronditëse. Sonia dhe Fyza Ali duken ekzaktësisht njësoj si dyshja më e përfolur e familjes Kardashian, kim Kardashian dhe Kylie Jenner.

Dyshja e motrave promovojnë produktet e bukurisë dhe jetesës ashtu si motrat Kardashian. Siç vihet re, Sonia dhe Fyza kanë shpenzuar jo pak para në kirurgjinë plastike, për t’u dukur si Kim dhe Kylie. Edhe pse janë dy kopje të imituara për motrat nuk përben asnjë problem.

 

 

BTS of our @beautycon shoot! Can’t wait for you guys to see. #soniaxfyza

A post shared by Sonia And Fyza Ali (@soniaxfyza) on

 

These jeans originally had pearls but @sarah.isaa removed them 😫😂 everything tagged :) #soniaxfyza

A post shared by Sonia And Fyza Ali (@soniaxfyza) on

 

🇺🇸❤ #soniaxfyza #losangeles

A post shared by Sonia And Fyza Ali (@soniaxfyza) on

 

QUEENING at the @tartecosmetics pool party 🌴☀️ #soniaxfyza #LA

A post shared by Sonia And Fyza Ali (@soniaxfyza) on

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close