Modelja shtatzënë vdiq në shinat e trenit gjatë një seti fotografik
15/03/2017 - 20:56

Një modele shtatzënë vdiq nga shpejtësia në shinat e trenit kur po bëntë një set fotografik. Policia raportoi se Fredzania Thompson nga Texas po qëndronte sipër shinave kur treni erdhi me shpejtësi dhe e hodhi në anën tjetër të rrugës, duke e lënë të vdekur.

Së fundmi, 19-vjeçarja kishte zbuluar se ajo dhe i fejuari i saj do të prisnin një fëmijë. Fredzania ishte studente, por dëshironte të vazhdonte karrierën e saj si modele. Ngjarja e tmerrshme ndodhi të premten, ndërsa të hënën ajo do të mbushte 20 vjeç.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shtëpia parajsore!

Close