Modelja rrëfen çfarë ka ndodhur në festën e çmendur të Justin Bieber
18/03/2017 - 14:08

Modelja Roze Cook ka rrëfyer gjithçka për festën e çmendur në jahtin e këngëtarit, Justin Bieber ku ishin një grup me femra. Ajo ka sqaruar për të gjithë se nuk kishte përfitime seksuale në atë mbrëmje, pasi Justin është shumë spiritual.

23-vjeçarja tha se Justin është në një fazë tjetër të jetës së tij pasi këtë periudhë është shumë i dhënë pas zotit dhe fesë. Gjithashtu, modelja pranoi se ata kanë luajtur e kanë pirë të gjithë si grup, por çdo gjë ka mbaruar me një bisedë të thjeshtë me këngëtarin e popit.

 

/oranews.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Njësia elitë amerikane që do të vrasë Kim Jong-un?

Close