Modelja që po i bën xheloze të gjitha femrat
16/02/2017 - 17:56

Ai është një ish –i burgosur që ka marrë të gjithë vëmendjen në New York Fashion Week. Modelja Ajak Deng ka ndarë një foto në rrjetin social, Instagram me modelin e pëlqyer nga të gjitha femrat, Jeremy Meeks.

Supozohet se ata janë njohur në shfaqjen e Philipp Plein gjatë javës së modës në New York. Ajak shkruajti në foto: “Kjo ndodhi natën e kaluar,” ndërkohë që dukej e lumtur në krahët e modelit 27-vjeçar.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close