Modelja e Playboy premton kërcim provokues për skuadrën e futbollit
18/03/2017 - 13:33

Modelja e Playboy, April Summers ka publikuar një video në Instagram ku premton një kërcim provokues për skuadrën e futbollit, Argjentina nëse do të fitojnë Kupën e Botës.

Ajo i kërkoi trajnerit Bauza që të fusë në lojë lojtarin e saj të preferuar, Mauro Icardi që të shënojë gol. Nëse skuadra do të fitojë, atëherë modelja e njohur angelze do të shkojë në Argjentinë që të festojë me ta.

 

#Bauza We want to see #icardi scoring the the World Cup please ! #worldcup2018 #forzainter

A post shared by April Summers (@playboymodelapril) on

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
BOOM/ Krim mjedisor, lumenjtë pushtohen nga inerte e mbetje urbane

Close