Modelja e njohur topless në plazh
14/04/2017 - 11:17

Ajo njihet si një modele me forma shpërthyese ku shpesh provokon me fotot që publikon në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për Eva Padlock e cila ka publikuar një fotografi ku shfaqet topless në plazh.

Mirëpo gjithë vëmendja shkon të gjoksi i saj bombastik të cilin e ka mbuluar vetëm me një dorë.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Artikull i Rekomanduar:
A e dini se të hani sekrecionet e hundës është e shëndetshme?

Close