Modelja e njohur topless në plazh
14/04/2017 - 11:17

Ajo njihet si një modele me forma shpërthyese ku shpesh provokon me fotot që publikon në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për Eva Padlock e cila ka publikuar një fotografi ku shfaqet topless në plazh.

Mirëpo gjithë vëmendja shkon të gjoksi i saj bombastik të cilin e ka mbuluar vetëm me një dorë.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close