Modelja e kolme tepër provokuese në Xhamajka
10/08/2017 - 12:11

Ajo njihet si modelja e mbushur dhe ka fituar zemrat e miliona njerëzve në mbarë botën pikërisht sepse e do trupin e saj si edhe nuk ka frikë që ta ekspozojë.

Dhe tani Ashley Graham ka postuar disa fotografi nga prapaskenat për xhirimet e fushatës së re të saj “Sëimsuits For All” në Xhamajka.

Bukuroshja 29-vjeçare, tepër provokuese, ka shfaqur format e saj të mbushur e veshur me bikini dhe duket mahnitëse.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close