Modelja dhuron skena nudo për Pashkë
16/04/2017 - 22:08

Modelja e Victoria Secret, Adriana Lima ka sjellë disa skena nudo për festën e Pashkëve.

35-vjecarja ka realizuar një video shumë provokuese për revistën LOVE, ku zhvishet në dush duke ngrënë në mënyrë joshëse një lepurush prej cokollate.

LOVE është e njohur për kalendarin e përvitshëm që bën me emra të njohur si Gigi Hadid apo Kendall Jenner për të uruar festat e të krishterëve.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close