Modelja 47 vjeçare pozon nudo, mahnit me format e saj
08/08/2017 - 11:55

Ajo ka fituar popullartitet shumë të mëdha që nga vitet 1990 dhe prejs humë kohësh ka qenë një avokate e zëshme për rëndësinë që ka fitnesi dhe jetesa e shëndetshme.

Dhe tani në moshën 47 vjeçare Melanie Sykes tregon se si përpjeket që ajo ka bërë për vite me rradhë janë shpërblyer duke treguar trupin e saj të mrekullueshëm që të lë pa frymë duke pozuar nudo për revistën Women’s Health.

Ish-modelja dhe ylli i televizionve britanike ka shfaqur format e saj trupore të tonifikuara duke treguar që është më në formë se kurrë ndonjëherë.

“Jam në të dyzetat dhe tupi im është më tonifikuar tani sesa kur isha 20 vjeç,”-shprehet ajo.

Melanie shkon të paktën 4 herë në javë në palestër, ndjek kurse tenisi dhe përzgjedh ushqime të shëndetshme pët të mbajtur trupin në formë.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close