Modeles i del në shesh…
09/08/2017 - 20:12

Modelja Kayleigh Morris tërhoqi vëmendjen e të gjithë pushuesve në plazh falë formave të saj bombastike.

Kayleigh kishte veshur një bluzë të bardhë e cila ja nxirrte gjoksin në shesh.

Bukuroshja është duke pushuar në plazhet e Ibizës.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close