Mirsa Kërqeli bëhet nënë për herë të dytë
15/06/2017 - 9:55

Këngëtarja shqiptare nga Gjilani i Kosovës e cila tashmë jeton në Kanada ka lënë pas karrierën e saj muzikore duke iu përkushtuar plotësisht familjes.Ditë e djeshme familjes së saj iu shtua dhe një pjestare e re.

Ajo u bë nënë për herë të dyte duke sjellë në jetë vajzën, të cilën e ka pagëzuar me emrin Ana. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja nëpërmet një postimi në rrjetet e saj sociale.

Të kesh një familje të shëndoshë është një bekim nga zoti. Kopshtit tonë të dashurisë ju shtua edhe një lule. Pac fat lulja ime e Qershorit”, ka shkruar Mirsa në Facebook.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close