Miley Cyrus bëhet viktimë e hakerave, zbulojnë fotot nudo
13/04/2017 - 18:30

Këngëtarja amerikane, Miley Cyrus është bërë viktima e rradhës nga hakerat, të cilët kanë zbuluar fotot e saj nudo.

Miley nuk e ka fshehur asnjëherë trupin e saj pasi ka performuar shumë herë në skenë topless. Por, pas Emma Watson dhe Demi Lovato, ajo ka rënë pre e piratëve të faqeve online.

Ata kanë hyrë në llogarinë e 24-vjecares dhe kanë zbuluar fotot nudo, të cilat i kanë bërë publike. 

/oranews.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close